fbpx
Výhodný úver s fixáciou 1,99% len od nás!
JEDINÁ NOVOSTAVBA BYTOV V KOMÁRNE UŽ SKOLAUDOVANÁ!!!

Pre investorov

Využite príležitosti, ktoré ponúka SOHO PARK

Nehnuteľnosti v Soho Parku ponúkajú vynikajúcu investičnú príležitosť pre každého, kto hľadá bezpečnú a výnosnú investíciu. Obytný komplex SOHO PARK neďaleko mesta Komárno, ponúka moderné byty v objatí prírody a poskytuje výbornú polohu v blízkosti mesta.

Vynikajúca lokalita
v atraktívnom prostredí

SOHO PARK v mestskej časti Hadovce – Komárno Vám ponúka jedinečnú príležitosť akou je investícia do nehnuteľností. SOHO PARK sa nachádza v blízkosti rieky Dunaj. Lokalita ponúka niekoľko jedinečných nákupných i gastro možností, vďaka čomu ide o moderné miesto s mladistvou energiou a štýlom. Vďaka krásnym parkom a zeleným plochám je táto rezidenčná oblasť zároveň prísľubom pokoja a luxusu.

Či už ide o dlhodobé bývanie, alebo krátkodobé investičné rozhodnutie,
SOHO PARK vyhovie každému, kto túži po vyššej kvalite života.

Dlhodobé zachovanie hodnoty nehnuteľností

V neustále sa meniacom svete nehnuteľností je kúpa kvalitnej nehnuteľnosti skvelým spôsobom investície do budúcnosti. Nehnuteľnosti SOHO PARK si z dlhodobého hľadiska zachovajú svoju hodnotu, čo poskytuje vynikajúcu finančnú istotu.

Miesto, kde hodnota vašich peňazí rastie

Okres Komárno ponúka vynikajúcu lokalitu pre kúpu nehnuteľností, nakoľko sa nachádza blízko Bratislavy, Viedne a Budapešti. Okrem toho sa okres vyznačuje zaujímavým javom: má najnižšie ceny nehnuteľností na Slovensku. Niet preto divu, že čoraz viac investorov sa na okres pozerá ako na vynikajúcu investičnú príležitosť.

(na základe nbs.sk)

Ceny nehnuteľností v okrese Nitra sú o 47% nižšie ako celoštátne ceny nehnuteľností
Zároveň ide 59 % nižšie ceny nehnuteľností
ako v okrese Bratislava
AVŠAK ceny nehnuteľností v okrese Nitra od roku 2019 vzrástli o viac ako 60%

Okres Komárno sa od väčšiny regiónov odlišuje jedinečným mixom kultúr a úžasným prírodným dedičstvom, pričom nízke ceny nehnuteľností umožňujú ľahko dosiahnuť zisk z investície. Ide o skutočný win-win pre obe strany! Či už si chcete vybudovať portfólio nehnuteľností, alebo snívate o revolučnom podnikateľskom nápade, v SOHO PARK-u sa Vaša vízia stane skutočnosťou.

Dvoj-, troj- a štvorizbové byty v SOHO PARK-u sú stelesnením moderného a kvalitného bývania. Obytná zóna má kompletnú infraštruktúru, inžinierske siete a špeciálne služby, ktoré zabezpečujú bývanie na úrovni.

Elektronická prípojka

Prípojka na vodu

Verejná kanalizácia

Optický internet

Verejné osvetlenie

Cesty a chodníky

Nekonečné možnosti
Rezidenčná štvrť SOHO PARK ponúka neobmedzené možnosti pre kreatívnych a ambicióznych ľudí. Či už sa rozhodnete pre komerčnú nehnuteľnosť, alebo plánujete kupovať nehnuteľnosť na prenájom, v rezidenčnej oblasti SOHO PARK je priestor na všetky vaše požiadavky.
Ochrana financií pred infláciou
V neustále sa meniacej hospodárskej situácii sú mimoriadne dôležité investičné príležitosti, ktoré dokážu odolať inflácii. Aj v časoch neistoty si nehnuteľnosti v rezidenčnej štvrti SOHO PARK zachovávajú svoju hodnotu a poskytujú majiteľom spoľahlivú a stálu oporu.
Previous slide
Next slide

Prekročte brány rezidenčnej štvrte Soho Park a položte základy výnosnej budúcnosti!

Pozrite si ešte voľné nehnuteľnosti v rezidenčnej štvrti SOHO PARK!

Prečo sa zrodil SOHO PARK?

Za projektom SOHO PARK stojí slovenská developerská spoločnosť IMMO-MEM s.r.o.

„Naším prvoradým cieľom je poskytnúť našim klientom to najlepšie, pokiaľ ide o ich potreby v oblasti bývania. Snažíme sa poskytovať ľuďom kvalitné bývanie, ktoré ponúka skutočný pocit pohodlia a spolupatričnosti. Nestaviame len domy – snažíme sa vytvárať komunity, v ktorých môžete relaxovať nielen sami, ale aj s rodinou a priateľmi, kde môžete spoznať svojich susedov a vytvoriť si spomienky, ktoré vám zostanú na celý život. Snažíme sa vytvárať domy, ktoré sa stanú skutočným útočiskom.“

KONTAKTUJTE NÁS

Ak Vás oslovil nový a moderný koncept bývania na okraji Komárna a radi by ste sa dozvedeli viac o projekte SOHO PARK, neváhajte a napíšte nám na immomem@gmail.com