fbpx
Výhodný úver s fixáciou 1,99% len od nás!
JEDINÁ NOVOSTAVBA BYTOV V KOMÁRNE UŽ SKOLAUDOVANÁ!!!

O projekte

Bytový komplex s celkovou kapacitou 24 bytových jednotiek s nízkymi režijnými nákladmi na lukratívnom mieste v lone prírody, ale zároveň v blízkosti mestského ruchu.

Soho Park Vaším novým
domovom

Soho Park je dielom úspešnej komárňanskej developerskej spoločnosti IMMO-MEM s.r.o., ktorá má na konte viacero významných projektov. Obytný komplex SOHO PARK ponúka nové možnosti pre luxusné bývanie na okraji mesta Komárno. Pripravované bytové domy v 2-3 a 4-izbovom prevedení sa stanú stelesnením veľkoplošných, moderných a nadštandardných bytov v novovybudovanom bytovom komplexe v tichej mestskej časti Hadovce.

PRIESTOR PRE RODINNÉ
ZÁZEMIE

Nerušený pokoj v domove a bezpečnosť v okolí je alfou a omegou pre každého, kto sa rozhodne pre kúpu vlastného bývania. Vďaka malému mestu, ktoré predstavuje obytný komplex SOHO PARK, sa tieto podmienky stanú skutočnosťou. Lukratívna poloha bytového komplexu a logické rozmiestnenie bytov zabezpečia súkromie, kompletná infraštruktúra a nízke režijné náklady zelených bytov predstavujú pohodlie a o bezpečnosť vo vašom novom domove a jeho okolí sa postarajú zabudované kamerové systémy.

PRÍRODA A VOĽNÝ ČAS

Obytný komplex SOHO PARK ponúka v rámci svojho areálu na 4000m2 niekoľko relaxačných prvkov. Komplex sa nachádza na okraji mesta Komárno, odkiaľ je to iba na 10 minút bicyklom k riekam Dunaj alebo Váh. Bohaté využitie majú aj cyklotrasy, vďaka ktorým sa môžete dostať do Kolárova, Štúrova alebo aj Bratislavy. Zážitkom môžu byť aj prechádzky v historickom centre mesta Komárno, ktoré ponúka mnoho možností aj na nákup, kultúru či návštevu rôznych podnikov.

SPUSTILI SME PREDAJ
BYTOV

Bytový komplex s celkovým počtom 24 bytových jednotiek. Objavte ponuku 2-3 a 4-izbových bytov, ktoré sa vyznačujú lukratívnou polohou, nízkymi režijnými nákladmi, spojením s prírodou, súkromím a bezpečnosťou.