fbpx

O projekte

Obytný komplex s celkovou kapacitou 56 pozemkov sa nachádza na lukratívnom mieste v lone prírody ale zároveň v blízkosti mestského ruchu.

Soho Park Vaším novým domovom

Soho Park je dielom úspešnej komárňanskej developérskej spoločnosti IMMO-MEM s.r.o.,  ktorá má na konte viacero významných projektov. Obytný komplex ponúka nové možnosti pre luxusné bývanie na okraji mesta Komárno. Predpripravené budú všetky inžinierske siete, takže stavba domu v Soho Parku bude jedna báseň.Pripravované apartmánové domy sa tiež stanú stelesnením veľkoplošných, moderných a nadštandardných bytov v tichej mestskej časti Hadovce.

Miesto pre vytvorenie rodinného zázemia

Nerušený pokoj v záhrade a bezpečnosť v okolí domova je alfou a omegou pre každého, kto sa rozhodne pre bývanie v rodinnom dome. Vďaka malému mestu, ktoré predstavuje obytný komplex SOHO PARK, sa tieto podmienky stanú skutočnosťou. Logické rozmiestnenie jednotlivých pozemkov zaručí súkromie a kompletná infraštruktúra predstavuje pohodlie a obezpečnosť vo vašom novom domove a jeho okolí sa postarajú zabudované kamerové systémy.

Príroda a voľný čas

SOHO PARK sa nachádza na okraji mesta Komárno, odkiaľ je to iba na 10 minút bicyklom k riekam Dunaj alebo Váh. Bohaté využitie majú aj cyklotrasy, vďaka ktorým sa môžete dostať do Kolárova, Štúrova alebo aj Bratislavy. Zážitkom môžu byť aj prechádzky v historickom centre mesta Komárno, ktoré ponúka mnoho možností aj na nákup, kultúru či návštevu rôznych podnikov.

apartmány čoskoro na predaj

Lukratívna poloha, nadštandardné služby, spojenie s prírodou, súkromie a bezpečnosť. Na týchto pilieroch je postavený obytný komplex Soho Park.