fbpx
Výhodný úver s fixáciou 1,99% len od nás!
JEDINÁ NOVOSTAVBA BYTOV V KOMÁRNE UŽ SKOLAUDOVANÁ!!!

Postup pri výbere pozemku

V súčasnosti si klienti môžu vyhľadať resp. vybrať svoj stavebný pozemok z našej webstránky alebo na osobnom stretnutí, na základe vizualizácie.

Následne sa podpíše rezervačná zmluva a po zaplatení rezervačného poplatku, ako časť kúpnej ceny vo výške 15.000,-Eur, je konkrétny pozemok pre budúceho kupujúceho rezervovaný.

Rozparcelovanie jednotlivých novovytvorených stavebných pozemkov podľa projektu sa očakáva na december 2020, kedy každá jedna parcela resp. stavebný pozemok bude mať samostatný List Vlastníctva. Na tomto základe sa podpíše kúpna zmluva.

Doplatok ostávajúcej časti kúpnej ceny – dohodnutej v rezervačnej zmluve, sa očakáva zo strany budúcich kupujúcich predbežne do konca roka.

Podľa našich skúsenosti pri ostatných developerských projektoch, ak si klienti v súčasnosti vyberú svoj pozemok, je to ideálne načasovanie pre zadanie výroby vlastných projektov ako aj vybavenia stavebného povolenia pre svoj vysnívaný dom, s reálnym zahájením stavby na jar 2021.

Zdielať príspevok:

Facebook
LinkedIn

Stav projektov

Momentálne prebiehajú búracie práce a príprava areálu pre stavebné pozemky podľa vizualizácie. V októbri sa plánuje začať s výstavbou inžinierskych sietí (kanalizácia, voda, verejné osvetlenie,

Čítať viac »

Investujte do pozemkov

Korona kríza zmenila nákupné správanie ľudí, nevyhol sa tomu ani realitný trh. Ako kríza ovplyvnila trh, ceny a prečo objem investícií do nehnuteľností na Slovensku

Čítať viac »

Postup pri výbere pozemku

V súčasnosti si klienti môžu vyhľadať resp. vybrať svoj stavebný pozemok z našej webstránky alebo na osobnom stretnutí, na základe vizualizácie. Následne sa podpíše rezervačná

Čítať viac »